ImgImg Img

Kamerové systémy

Hlavnou úlohou kamerového systému je stráženie, monitorovanie a vyhodnocovanie udalostí v reálnom čase alebo z archivovaných dát. Stávajú sa stále častejšie súčasťou vybavenia:

obchodného majetku (obchodné centrá, supermarkety, hotely, priemyselné podniky, zábavné centrá, športové zariadenia, skladové priestory...)

verejného majetku (mestké a obecné úrady, parkoviská, vlakové/autobusové stanice, letiská, mestké športové a zdravotné strediská...)

súkromného majetku (rodinné domy a bytové jednotky)

Aby sme zabezpečili rôznorodé požiadavky zákazníkov, ponúkame realizácie so širokým sortimentom produktov. Skontaktujte sa s nami - pripravíme Vám ponuku na mieru.

Zabezpečovacie systémy

Elektronické zabezpečovacie systémy (EZS) slúžia na ochranu pred nepovolaným vniknutím do objektu. Narušenie objektu signalizuje zvukový signál s cielom odradiť narušiteľa a súčasne odosiela informáciu o narušení majiteľovi objektu formou SMS správy, s možnosťou prepojenia na políciu alebo strážnu službu s pultom centrálnej ochrany (PCO). Snímače umiestnené po objekte zasielajú dáta do ústredne, ktorá následne vyhodnocuje situáciu a v prípade podnetu spúšta signalizačné a komunikačné zariadenia.